Jak se zrodila kolekce blackeve?

andrea verešová

V módním průmyslu se pohybuji celý život a již delší dobu mě lákalo vytvořit vlastní linii a nahlédnout tak do tohoto světa z druhé strany přehlídkového mola.

Móda a pěkné šaty nám pomáhají zvýšit sebevědomí a věřím, že každá žena si zaslouží cítit se výjimečně.  A jelikož mi v šatníku již dlouhou dobu chyběly krásné originální šaty, které bych mohla využít na nejednu příležitost, rozhodla jsem se založit tuto značku BLACKEVE ve spolupráci s módní návrhářkou Zuzanou Lešák Černou.

zuzana lešák černá

Když mě Andrea oslovila, byla to pro mne výzva. Vždy jsem chtěla pracovat na něčem co má smysl a potenciál. Na něčem výjimečném. Vzhledem ke své profesi slýchávám dnes a denně od svých zákaznic, že neseženou šaty podle svých představ.

Pokusily jsme se tedy vytvořit něco, co splňuje představy nás žen, které chceme být zajímavé a jiné než ostatní. Naše kolekce je určená pro ženy, které chtějí být za každých okolností originální, zajímavé a sexy a zároveň si zachovat minimalistickou tvář a čistotu. Tento koncept byl vytvořen tak, aby si každá žena našla to SVÉ.

 

 

 

 

Část výtěžku putuje na nadační fond Andrey Verešové.